Katarzyna Mayer Bzowa

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

We wtorek, 26 września około godz. 11.00 dyżurny Stanowiska Kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Zielonej Górze otrzymał informację o pożarze samochodu osobowego przy ulicy Ruczajowej. Zapalił się Opel Frontera.

Niestety dzisiejsze Derby nie odbędą się!

Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Zielonej Górze zaprasza 28 września (czwartek) na szkolenie pt. „Ustalanie okresów wypłaty zasiłku chorobowego oraz zasady nabywania prawa do świadczenia rehabilitacyjnego".

Prokurator Rejonowy w Żarach skierował do sądu akt oskarżenia przeciwko 35-letniemu mężczyźnie, który od 2012 r. do 2017 r. wielokrotnie doprowadził swoją córkę, która do kwietnia 2013 r. nie miała ukończonych 15 lat, do obcowania płciowego.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Zielonej Górze informuje, że w dniu 20.09.2017 r. wydał ocenę, w której stwierdził przydatność wody do spożycia w wodociągu publicznym Zielona Góra – Zatonie.

Prokurator Rejonowy w Nowej Soli skierował do sądu akt oskarżenia przeciwko 43-letniemu mężczyźnie.

Zielonogórskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. informują, że w próbkach wody pobranej w dniu 14 września br. z instalacji wewnętrznej Przedszkola przy ulicy Racula – Głogowska 65 nie stwierdzono bakterii Escherichia coli, natomiast nadal występują bakterie grupy coli w ilości 3 (1-10) jtk/100 ml.

Wschowscy kryminalni ustalili dane personale osób, które w przeciągu ostatnich dni pojawiły się w salonach jubilerskich we Wschowie.

Strona 1 z 181

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.