Katarzyna Mayer Bzowa

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dama z żurnala - pod takim hasłem otwarto dziś wystawę w Muzeum Miejskim w Nowej Soli. Ta niecodzienna wystawa przedstawia stroje kobiece z lat 1820-1900 z kolekcji Anny Moryto.

Szokującego odkrycia dokonano we wtorkowy wieczór w Gorzowie. Przy Filharmonii Gorzowskiej odnaleziono ciało szczeniaczka bez głowy. Sprawa została zgłoszona na policję. Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt Animals w Gorzowie szuka osoby, która dokonała bestialskiego czynu i obcięła głowę około 2-miesięcznemu szczeniaczkowi.

Zielonogórska Policja wczoraj została powiadomiona o kobiecie i mężczyźnie, którzy pod pozorem sprawdzania jakości wody w instalacji weszli do mieszkania 89-letniej mieszkanki Zielonej Góry i ukradli jej ponad 1000 zł oszczędności. Ostrzegamy – nie pozwólcie się Państwo oszukiwać.

Dziś przed godz. 15.00 prezydent miasta Zielona Góra, Janusz Kubicki podpisał umowę na budowę osiedla z projektu Mieszkanie Plus. W spotkaniu udział wzięli również Sekretarz Stanu Tomasz Żukowski i Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak. Osiedle Mieszkanie Plus będzie znajdowało się przy ulicy Suwalskiej. 

18-letni kierowca, który uprawnienia do kierowania uzyskał miesiąc wcześniej, stracił je po tym jak niemal potrącił dzieci będące na wyznaczonym przejściu dla pieszych.

Zielonogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który oszukał firmę w której pracował na prawie pół miliona złotych. Wykorzystując swoje stanowisko i możliwości mężczyzna postanowił sobie „dorobić” oszukując swojego pracodawcę.

Już jutro, 15 listopada w godz. od 10.00 do 14.00 Wydział Matematyki, Informatyki i Ekonometrii Uniwersytetu Zielonogórskiego zaprasza na MATH AND DATA SCIENCE DAY - jedyne w swoim rodzaju spotkanie poświęcone matematyce i jej zastosowaniom.

Jeżeli przedsiębiorca dzwoni, żeby przedstawić ofertę, musi wcześniej mieć zgodę konsumenta na kontakt w celu marketingu bezpośredniego.

Strona 1 z 199

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.