Dominika Getman

Dominika Getman

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wicemistrz świata Patryk Dudek, kapitan Piotr Protasiewicz oraz Grzegorz Zengota to wychowankowie, którzy w sezonie 2018 mają decydować o sile zielonogórskiej drużyny. W składzie Ekantor.pl Falubazu wychowankami są jeszcze juniorzy Alex Zgardziński oraz Mateusz Tonder.

We wtorek 14 listopada odbyło się spotkanie z Adamem Michnikiem. Organizatorem spotkania był lubuski Komitet Obrony Demokracji.

Personel Klinicznego Oddziału Neonatologii zielonogórskiego szpitala serdecznie zapraszamy rodziców z dziećmi oraz przyszłych rodziców na Światowy Dnia Wcześniaka.

Zbliża się impreza sportowa dla całych rodzin. Doskonała zabawa, zdrowie i pomoc, czyli przed nami się trzecia edycja Charytatywnego Biegu Dobrych Mikołajów w Zielonej Górze.

Kolejna ciekawa propozycja na którą zaprasza Lubuski Teatr. Tancerz Mecenasa Kraykowskiego Witold Gombrowicz w adaptacji i reżyserii Jacka Bunscha.

Uniwersytet Zielonogórski został nominowany do Nagrody ELSEVIER Research Impact Leaders 2017 w dwóch kategoriach: Engineering & Technology wspólnie z Akademią Morską w Gdyni i Politechniką Lubelską oraz w kategorii Natural Sciences wspólnie z Uniwersytetem Jagiellońskim i Uniwersytetem Warszawskim.

Prokurator Rejonowy w Krośnie Odrzańskim skierował do sądu wniosek o zastosowanie tymczasowego aresztowania wobec 49-letniego mężczyzny. Podejrzanemu zarzucono, znęcanie się psychiczne i fizyczne od roku 2013 do 28 października 2017 w jednej z miejscowości powiatu krośnieńskiego nad 77-letnią ciotką.

W poniedziałek 13 listopada minister edukacji i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin uczestniczył w uroczystym wmurowaniu kamienia węgielnego pod rozbudowę Zespołu Szkół w Przyborowie koło Nowej Soli. W uroczystości wzięła udział również marszałek województwa lubuskiego Elżbieta Anna Polak oraz wójt Izabela Bojko.

Strona 1 z 202

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.