Dominika Getman

Dominika Getman

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lubuskie Muzeum Wojskowe w Drzonowie zaprasza na kolejny piknik militarny tym razem w Święto Wojska Polskiego.

W 2016 roku statystyczny mieszkaniec Polski miał przeciętnie 40,2 lata - wynika z raportu Głównego Urzędu Statystycznego nt. stanu i struktury ludności.

W dniach 23-29 lipca na terenie Zielonej Góry, Łagowa i w pozostałych miejscowościach województwa lubuskiego odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Folkloru OBLICZA TRADYCJI 2017. W trakcie festiwalu odbędą się koncerty na scenie Lubuskiego Teatru, lekcje folkloru, koncerty solistów, warsztaty, ekspozycje rękodzieła, rzemiosła, strefa relaksu. Wydarzenie odbywa się pod patronatem honorowym marszałek województwa lubuskiego.

Lubuski Komitet Obrony Demokracji zaprasza na wieczorne, symboliczne spotkanie pod zielonogórskim sądem. Zielona Góra i region lubuski przyłączyły się do ogólnopolskiego protestu przeciwko pomysłom i zmianom w kraju, które chce wprowadzić partia rządząca w Polsce.

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Świecku zatrzymali obywatela Ukrainy, który posługiwał się podrobionym polskim dowodem osobistym.

Marszałek daje… pomidory, a klub żużlowy Falubaz dokłada bilet na mecz speedway’a. We wtorek 25 lipca pod urzędem znów stanie krwiobus. Tym razem sytuacja jest dramatyczna – magazyny krwi są zupełnie puste.

Przed nami duża dawka humoru i dobrej zabawy. Kabaretobranie 2017 czyli IX Zielonogórska Noc Kabaretowa już w sobotę 5 sierpnia w zielonogórskim amfiteatrze.

W czwartek 20 lipca w Urzędzie Marszałkowskim w Zielonej Górze odbyła się konferencja prasowa dotycząca zbliżającego się Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą. W konferencji udział wzięła marszałek Elżbieta Polak, Jurek Owsiak oraz główni partnerzy jednego z największych festiwali muzycznych w Europie.

Strona 1 z 174

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.