ZUS szkoli z nowych przepisów

04 październik 2017
(0 głosów)
Fotolia

Od nowego roku Zakład Ubezpieczeń Społecznych wprowadza usługę e-składka, która zmieni dotychczasową formę płatności do ZUS. Zamiast 3 lub 4 przelewów, wystarczy jeden.

W związku ze zmianami, zielonogórski Oddział ZUS zaprasza na cykl bezpłatnych szkoleń pt. „e-Składka – nowy wymiar rozliczeń”.

- Pierwsze szkolenie odbędzie się 12 października i skierowane jest do płatników składek - informuje Agata Muchowska, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa lubuskiego. - Uczestnicy otrzymają zaświadczenie o ukończeniu szkolenia jeśli zgłoszą taką chęć przy zapisywaniu. Zapisy pod numerem telefonu (68) 32 94 215 lub na SOK.

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

 • Znowu oszukują „na ZUS”. Tym razem przez internet

  Znowu oszukują „na ZUS”. Tym razem przez internet

  Kreatywność oszustów nie zna granic. Tym razem wysyłają maile z informacją o konieczności opłacenia faktury wystawionej rzekomo przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Pod żadnym pozorem nie należy otwierać załącznika, ponieważ plik zawiera zawirusowane oprogramowanie, które natychmiast instaluje się na komputerze.

 • Jak przedawniają się składki

  Jak przedawniają się składki

  Wprowadzenie e-składki zmieniło zasady rozliczania wpłat do ZUS. Teraz na kontach dłużników pokrywają one najstarsze zaległości, co w konsekwencji może wpłynąć np. na wypłatę zasiłku chorobowego.

 • Sięgnij po sukces!

  Sięgnij po sukces!

  Pod takim hasłem w poniedziałek 14 maja odbędzie się Dzień Osób z Niepełnosprawnością organizowany przez zielonogórski Zakład Ubezpieczeń Społecznych we współpracy z Państwowym Funduszem Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oraz Organizacją Pracodawców Ziemi Lubuskiej.

 • Kto wygra Olimpiadę ZUS?

  Kto wygra Olimpiadę ZUS?

  Do finału ogólnopolskiej Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” awansowało 18 najlepszych szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski. 26 kwietnia w Centrali ZUS w Warszawie zmierzą się oni w trzecim etapie Olimpiady.

 • Ulga na start i działalność nierejestrowana – co „Konstytucja dla biznesu” zmienia w ZUS?

  Ulga na start i działalność nierejestrowana – co „Konstytucja dla biznesu” zmienia w ZUS?

  Już 30 kwietnia wejdą w życie ustawy składające się na „Konstytucję biznesu”. Nowe przepisy mają znacznie ułatwić prowadzenie działalności, zawłaszcza przedsiębiorcom rozpoczynającym przygodę z biznesem, bądź wracającym do niego po długiej przerwie.Jedną ze zmian będzie wprowadzenie ulgi na start.

 • W zielonogórskim ZUS poradzą jak uporać się z PITem

  W zielonogórskim ZUS poradzą jak uporać się z PITem

  Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Zielonej Górze zaprasza na bezpłatne porady ekspertów Urzędu Skarbowego w zakresie rozliczania rocznej deklaracji PIT.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.