ZUS szkoli z nowych przepisów

04 październik 2017
(0 głosów)
Fotolia

Od nowego roku Zakład Ubezpieczeń Społecznych wprowadza usługę e-składka, która zmieni dotychczasową formę płatności do ZUS. Zamiast 3 lub 4 przelewów, wystarczy jeden.

W związku ze zmianami, zielonogórski Oddział ZUS zaprasza na cykl bezpłatnych szkoleń pt. „e-Składka – nowy wymiar rozliczeń”.

- Pierwsze szkolenie odbędzie się 12 października i skierowane jest do płatników składek - informuje Agata Muchowska, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa lubuskiego. - Uczestnicy otrzymają zaświadczenie o ukończeniu szkolenia jeśli zgłoszą taką chęć przy zapisywaniu. Zapisy pod numerem telefonu (68) 32 94 215 lub na SOK.

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.