Rowerzysta nie ustąpił pierwszeństwa

17 lipiec 2017
(1 głos)
Autor: 

W sobotę 15 lipca wczesnym rankiem nowosolscy policjanci zostali wezwani na miejsce zderzenia rowerzysty z autem osobowym marki Volkswagen. Rowerzysta był kompletnie pijany.

- W Otyniu na skrzyżowaniu z drogą na Zakęcie policjanci na poboczu zastali rower i mężczyznę z raną głowy. Po ustaleniach okazało się, że rowerzysta, 56-letni mieszkaniec gminy Otyń miał 2,5 promila alkoholu. Nie ustąpił pierwszeństwa samochodowi osobowemu i został potrącony. Rowerzyście została udzielona pierwsza pomoc, wniosek o jego ukaranie został skierowany do sądu - mówi sierż. Justyna Sęczkowska rzecznik prasowy KPP Nowa Sól.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.