57-letni pracownik ochrony został najechany przez lokomotywę - zginął na miejscu

10 październik 2017
(1 głos)

Prokurator Rejonowy w Żarach poinformował o zdarzeniu, do którego doszło 07.10.2017 w Żarach.

Prokuratura Rejonowa w Żarach została powiadomiona przez dyżurnego KPP w Żarach o wypadku , na terenie jednej z tamtejszych firm, gdzie w trakcie przemieszczania lokomotywy celem podłączenia składu wagonów, najechany został przez lokomotywę 57-letni pracownik ochrony. W wyniku poniesionych obrażeń wymieniony poniósł śmierć na miejscu.

W przedmiotowej sprawie przeprowadzono oględziny miejsca zdarzenia oraz zabezpieczono dokumentację dotycząca zdarzenia oraz przesłuchano ustalonych w sprawie świadków.

Źródło: Prokuratura Okręgowa w Zielonej Górze

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.