Zaginął Pan Tomasz. Trwają poszukiwania

12 październik 2017
(4 głosów)
Autor:  Katarzyna Mayer-Bzowa
KPP Krosno Odrzańskie

Komenda Powiatowa Policji w Krośnie Odrzańskim prowadzi poszukiwania za zaginionym Tomaszem Przygockim.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim poszukują zaginionego – Tomasza Przygockiego lat 42, zamieszkałego w Jasieniu (powiat żarski). Zaginiony w sobotę 7 października 2017r., wyjechał z domu na ryby w rejon miejscowości Stary Raduszec, pojazdem m-ki Mitsubishi Pajero o nr rej FZA 19939 koloru ciemnej zieleni z bagażnikiem dachowym. Do chwili obecnej mężczyzna nie nawiązał kontaktu z rodziną.

W dniu wyjazdu z domu mężczyzna ubrany był w strój wędkarski, na nogach miał gumiaki.

Rysopis: Wzrost ok. 185 cm, waga 90 km, budowa ciała krępa, krótko strzyżony.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia losu zaginionego prosimy przekazać pod numery telefonów Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim 068 383 31 11 lub 997.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.