Napad na kantor w Kargowej

23 luty 2018
(1 głos)

W piątek, 23 marca około godz. 9 rano nieznani sprawcy napadli na kantor w Kargowej.

Trzech mężczyzn podbiegło do pracownicy, która otwierała kantor. Kobieta została wepchnięta do kantoru, obezwładniona i skrępowana a następnie z sejfu zabrali pewna sumę pieniędzy. Mężczyźni odjechali w nieznanym kierunku najprawdopodobniej srebrnym samochodem osobowym.W tej chwili trwają policyjne czynności operacyjne, aby zatrzymać sprawców. Zdarzenie potwierdza rzecznik prasowa KMP Zielona Góra, podinsp. Małgorzata Stanisławska. 

Z relacji świadków wynika, że sprawcy odjechali z miejsca zdarzenia samochodem na żółtych tablicach rejestracyjnych i posługiwali się najprawdopodobniej  językiem ukraińskim. Świadkowie zaznaczali również, że nie jest to pierwszy napad na ten kantor. Poprzedni miał miejsce kilka miesięcy temu i w podobnym stylu. 

 

332 ODSŁON
TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.