Kolizja dwóch pojazdów w centrum Zielonej Góry (ZDJĘCIA)

16 kwiecień 2018
(2 głosów)
Autor:  Redakcja
Fot. Czytelnik

W poniedziałek, 16 kwietnia, chwilę przed godziną 12:00 na ulicy Bohaterów Westerplatte w Zielonej Górze doszło do kolizji dwóch pojazdów. Kierujący podnośnikiem marki Mercedes zderzył się z BMW.

Kierujacy pojazdem marki Mercedes z niewyjaśnionych przyczyn odbił na drugi pas i uderzył w prawidłowo jadące BMW. Uderzony pojazd ściął przydrożną latarnię i przejechał przez chodnik, zastrzymując się w pobliskich krzakach.

- Policjanci uznali za winnego kierowcę Mercedesa. Za nieprawidłową zmianę pasa ruchu i spowodowanie kolizji dostał on mandat w wysokości 450 złotych i 6 punktów karnych. - relacjonuje podinsp. Małgorzata Barska Rzecznik Prasowy KMP w Zielonej Górze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.