Pożar samochodu osobowego przy zalewie w Świdnicy (ZDJĘCIA)

08 sierpień 2018
(4 głosów)
Autor:  Redakcja
Pożar samochodu osobowego przy zalewie w Świdnicy Redakcja

W środę, 8 sierpnia, około godziny 14:30 dyżurny zielonogórskich strażaków otrzymał zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego przy zalewie w Świdnicy. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej.

Pożar wybuchł w komorze silnika i błyskawicznie zaczął się rozprzestrzeniać. Zagrożony był pobliski las. Przed przyjazdem strażaków próbowano ugasić płomienie przy pomocy gaśnic proszkowych oraz węża ogrodowego, jednak nie przyniosło to zamierzonego skutku.

Strażacy w aparatach powietrznych błyskawicznie rozwinęli linie gaśniczą i przystąpili do gaszenia płonącego pożaru. Na koniec cały pojazd dokładnie sprawdzono przy użyciu kamery termowizyjnej.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.