Wrocławska w Zielonej Górze zostanie zamknięta

11 sierpień 2017
(2 głosów)

W związku z meczem żużlowym - Derbami Lubuskimi - w niedzielę 13 sierpnia czasowo zamknięta zostanie część ulicy Wrocławskiej oraz ulice w okolicy stadionu.

Utrudnienia i ograniczenia w ruchu mogą wystąpić od godziny 15.00 do godzin wieczornych po zakończeniu meczu.

Prosimy mieszkańców miasta oraz przyjezdnych kibiców o stosowanie się do poleceń policjantów kierujących ruchem oraz w miarę możliwości korzystanie z transportu miejskiego w drodze na stadion.

Kierującym proponujemy wybranie alternatywnej drogi omijającej ulicę Wrocławską.

Informacja: KMP Zielona Góra

1078 ODSŁON
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

 • Quest Europe trwa

  Quest Europe trwa

  17 sierpnia ( godz. 21.30) zapraszamy do klubu ONE LOVE na zestaw filmów "O miłości tak czy inaczej", wstęp wolny.

 • Poszukiwany przez policję

  Poszukiwany przez policję

  W związku z prowadzonym przez Komendę Miejską Policji w Zielonej Górze sprawą dotycząca oszustwa metodą „na wnuczka” uprzejmie proszę o publikację portretu pamięciowego mężczyzny, który 28 lipca 2017 roku w Zielonej Górze, w imieniu członka rodziny, odebrał pieniądze od jednego z mieszkańców miasta.

 • Cztery zgłoszenia jednego dnia. Oszuści wzmożyli aktywność

  Cztery zgłoszenia jednego dnia. Oszuści wzmożyli aktywność

  Dzisiaj, 16 sierpnia dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze otrzymał aż 4 zgłoszenia od mieszkańców miasta, którzy odebrali telefony od oszustów działających metodą „na wnuczka”

 • Drzewo przewróciło się na posesję w Zielonej Górze. To był pomnik przyrody (ZDJĘCIA)

  Drzewo przewróciło się na posesję w Zielonej Górze. To był pomnik przyrody (ZDJĘCIA)

  To był niesamowity huk, byłam przerażona, nie wiedziałam co się dzieje - mówi mieszkanka ulicy Kazimierza Wielkiego w Zielonej Górze. We wtorek nad ranem przewróciło się tam stare, ogromne drzewo.

 • Bez rozstrzygnięcia

  Bez rozstrzygnięcia

  Remisem 45:45 zakończył się rewanżowy derbowy mecz pomiędzy Ekantorem.pl Falubaz Zielona Góra a Cash Broker Stal Gorzów Wielkopolski. Pokazuje to, że takie imprezy rządzą się cały czas swoimi prawami.

 • K.S. Falubaz z kolejnymi punktami w lidze (ZDJĘCIA)

  K.S. Falubaz z kolejnymi punktami w lidze (ZDJĘCIA)

  Remisem zakończył się sobotni mecz pomiędzy KS Falubaz Zielona Góra a Gwarek Tarnowskie Góry.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.