Utrudnienia drogowe w Żaganiu

10 październik 2017
(1 głos)
dronzielonagora.pl

Urząd Miasta w Żaganiu informuje, że na terenie miasta mogą wystąpić utrudnienia w ruchu, szczególnie w okolicy ulicy Pomorskiej.

Z powodu rozpoczetych prac drogowych ulica Pomorska jest całkowicie nieprzejezdna. Jest to związane z remontem nawierzchni chodników na odcinku od ulicy Keplera do ulicy Jana Pawła II, oraz z modernizacją oświetlenia drogowego ulicy. Zakres planowanych robót obejmuje demontaż istniejącego oświetlenia oraz montaż nowych słupów wraz z oprawami typu LED.

144 ODSŁON
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

 • Tragiczne rozpoczęcie sezonu grzewczego - straż pożarna ostrzega

  Tragiczne rozpoczęcie sezonu grzewczego - straż pożarna ostrzega

  W poniedziałkowy wieczór (9 października) doszło do śmiertelnego zatrucia tlenkiem węgla w kamienicy przy ul. Kolejowej w Żaganiu.

 • Lubuskie Zaduszki Jazzowe

  Lubuskie Zaduszki Jazzowe

  W piątek 27 października o godzinie 17.00 w Sali Kryształowej Pałacu Książęcego w Żaganiu zagoszczą Włodzimierz Nahorny, Mariusz Bogdanowicz i Piotr Biskupski, czyli trio jazzowe „Nahorny Trio”.

 • Utrudnienia w ruchu w Zielonej Górze

  Utrudnienia w ruchu w Zielonej Górze

  Urząd Miasta Zielona Góra informuje, że w związku z przebudową sieci ciepłowniczej przy ulicy Bohaterów Westerplatte oraz przyłącza cieplnego do budynku przy ulicy dr Pieniężnego 23 mogą nastąpić utrudnienia w ruchu.

 • Amerykańska zmiana warty (ZDJĘCIA)

  Amerykańska zmiana warty (ZDJĘCIA)

  W piątek, 29 września w pancernej stolicy Polski, Żaganiu miała miejsce ceremonia przekazania dowodzenia pomiędzy 3. a 2. Pancerną Brygadową Grupą Bojową (ABCT).

 • Miał w mieszkaniu kajmana. Zwierzę trafiło do ZOO (ZDJĘCIA)

  Miał w mieszkaniu kajmana. Zwierzę trafiło do ZOO (ZDJĘCIA)

  Żagańscy policjanci z zespołu do walki z przestępczością gospodarczą podczas przeszukania realizowanego w mieszkaniu młodego mężczyzny ujawnili kajmana okularowego, który jest na liście zwierząt zagrożonych wyginięciem. Gad został zabrany przez pracowników Ogrodu Zoologicznego w Poznaniu.

 • Remont dworca PKP

  Remont dworca PKP

  Rozpoczął się remont parteru dworca PKP z dostosowaniem pomieszczeń dla potrzeb Centrum Obsługi Pasażerów Nowosolskiego sub Obszaru Funkcjonalnego oraz Straży Miejskiej. Po przebudowie pasażerowie PKP oraz nowej komunikacji w tym „subnowfowskiej” będą mogli oczekiwać na swój transport w sposób odpowiadający XXI wiekowi: w przyjaznych, ciepłych i nowoczesnych wnętrzach.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.