IMGW-PIB ostrzega! Burze z gradem 1 stopnia

13 kwiecień 2018
(2 głosów)
Burza Pixabay

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej, Państwowy Instytut Badawczy ostrzega przed silnymi burzami z opadami deszczu do 25 mm oraz porywami wiatru do 75 km/h.

Lokalnie możliwy grad. Strefa burzowa będzie się przemieszczać z południa na północ regionu od godz. 15.00 do godz. 22.00 w dniu 13.04.2018.

Zalecana ostrożność, potrzeba śledzenia komunikatów i rozwoju sytuacji pogodowej.

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.