Witamy na portalu NewsLubuski.pl

NewsLubuski to portal informacyjny, który swoim zasięgiem obejmuje całe Lubuskie. Choć firma działa na rynku od kilku lat to sam portal jest stosunkowo młody. Dążymy do tego, aby być najważniejszym źródłem informacji w naszym regionie. Do tego celu potrzebna jest nam współpraca z Wami, naszymi Internautami. Czekamy na Wasze sugestie, pomysły, tematy a nawet newsy.

Nasza załoga to wykwalifikowana kadra dziennikarzy, operatorów i fotoreporterów. Od kilku lat współpracujemy z największymi stacjami w Polsce, Polsat News, NSPORT+ oraz TVN24.

Posiadamy również kwalifikacje do zdjęć lotniczych. Jesteśmy dyspozycyjni, dzięki temu szybko docieramy na wydarzenia w całym województwie lubuskim.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.