Czy to koniec Trzecioligowej Piłki Nożnej w Zielonej Górze? Wszystko na to wskazuje

14 lipiec 2017
(1 głos)
Autor:  Sebastian Cielecki

W dniu wczorajszym piłkarze trzecioligowego KS Falubaz odmówili treningu, który miał się odbyć o godzinie 11:00.

Na treningu pojawili się zawodnicy oraz trener Jarosław Miś. Zawodnicy chcieli także, aby na trening przyjechał ktoś z zarządu klubu. Niestety, nikt się nie pojawił, a sami zawodnicy stwierdzili, że na trening z szatni nie wyjdą.

Okazuje się, że piłkarze protestują przeciwko zaległościom finansowym. Klub nie wypłaca im pieniędzy od trzech miesięcy. Sami zawodnicy informują, że jeśli otrzymają deklaracje od zarządu, że kwota zostanie uregulowana - zaczną trenować. Niestety, zarząd KS Falubaz myśli o tym, by zrezygnować z gry w trzeciej lidze i powrócić do klasy okręgowej.

Dziś o godzinie 17:00 zarząd klubu ma się spotkać z piłkarzami i trenerem. Przedstawi przyszłość klubu, czy nadal będzie możliwa gra w trzeciej lidze czy spadek do klasy okręgowej. Na razie nie wiadomo, czy klub zbierze odpowiednie finanse, by spłacić zawodników i wystartować w trzeciej lidze.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.