Speedrower - kto zostanie mistrzem?

28 wrzesień 2017
(0 głosów)
Autor: 

Już w sobotę 30 września o godz.14.00 na torze speedrowerowym przy ul. Wyszyńskiego 101 w Zielonej Górze odbędzie się FINAŁ INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW. Zawody niezwykle prestiżowe mają na celu wyłonienie najlepszego w kraju zawodnika do 18-lat.

W elicie znaleźli się również zielonogórzanie Kacper Królik i Kacper Drozdowski, którzy należą do faworytów imprezy. Jednak zadania łatwego nie mają bowiem szesnastoosobowa stawka finału jest bardzo wyrównana. Na torze w Zielonej Górze pojawią się zawodnicy z Ostrowa, Świętochłowic, Leszna, Częstochowy, Żołędowa, Torunia i Gniezna.

Organizatorzy zadbali również o atrakcje dla najmłodszych kibiców, którzy godzinę przed zawodami będą mogli pojeździć rowerami po torze speedrowerowym, zapoznać się z przepisami ruchu drogowego, obejrzeć pokaz w wykonaniu Sztabu Ratownictwa Medycznego w zakresie udzielania pierwszej pomocy, a także spotkać się z legendą zielonogórskiego Falubazu – Andrzejem Huszczą i zrobić sobie zdjęcie na motorze żużlowym.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.