Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra stawia na wychowanków

16 listopad 2017
(0 głosów)
Autor: 

Wicemistrz świata Patryk Dudek, kapitan Piotr Protasiewicz oraz Grzegorz Zengota to wychowankowie, którzy w sezonie 2018 mają decydować o sile zielonogórskiej drużyny. W składzie Ekantor.pl Falubazu wychowankami są jeszcze juniorzy Alex Zgardziński oraz Mateusz Tonder.

Nowe twarze w drużynie to: Michael Jepsen Jensen, który trafił do Zielonej Góry z Get Well Toruń, Kacper Gomólski, który w sezonie 2017 był zawodnikiem pierwszoligowego Wybrzeża Gdańsk oraz Niemiec Martin Smolinski i młody duński talent Mads Hansen.

Kontrakt z Ekantor.pl Falubazem przedłużył Szwed Jacob Thorssell, którego kibice z dobrej strony mogli poznać już w tym roku. Umowę warszawską zawarł Krzysztof Jabłoński.

- Jestem zadowolony z ruchów transferowych, ci zawodnicy mają wielki potencjał. A atmosfera, jaką tworzymy, może być naszym dodatkowym atutem, który przełoży się na wynik końcowy” - powiedział kierownik drużyny Tomasz Walczak.

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.