Wygrywamy na Grand Prix Light Contact Płock 2018!

29 marzec 2018
(1 głos)
Autor:  PRZEMYSŁAW KACIEJA

W minioną sobotę 23-24.03.2018r. w hali Politechniki Warszawskiej filii Płock rozegrany został turniej LIGHT-CONTACT GRAND PRIX, czyli Puchar Polski Seniorów i Juniorów w kickboxingu w formule light-contact. W zawodach, na dwóch matach odbyło się w sumie 88 walk.

W zawodach pierwsze miejsce zdobył Przemysław Kacieja, który rywalizował w -63 kg w gronie seniorów. Podczas swojej drogi po złoto bezproblemowo pokonał Marcina Nasiadko z X Fight Piaseczno i Macieja Muchę z Klubu Sportowego C.S.E Sparta Chrzanów.  W turnieju wziął udział Przemysław Kalisz, który rywalizował w gronie juniorów również do 63 kg. Przemysław po dobrym pojedynku werdyktem sędziowskim uległ Kacprowi Dwórznikowi z KS Start Działdowo, który został zwycięzcą zawodów (boksing.pl). 

Uważam, że turniej był bardzo przydatny i potwierdził po raz trzeci w ciągu trzech tygodniu wypracowaną formę. 3 tygodnie 8 walk wygranych, wywalczone dwa tytuły Mistrza Polski oraz złoto na Pucharze Polski. Ogromne brawa należą się dla trenera Bogumiła Połońskiego, który potrafi wykształtować zawodnika walczącego w ringu jak na macie zdobywając najwyższe trofea.

Zawody były pierwszą kwalifikacją do reprezentacji narodowej light-contact. Już oficjalnie mogę potwierdzić, że będę walczył w dwóch formułach kickboxingu Kick Light oraz Light Contact na Pucharze Świata Austrian Classic - World Cup 2018 już 20-22.04.2018 w Innsbrucku. To wydarzenie sportowe jest jedną z najlepszych, największych i najbardziej prestiżowych turniejów na świecie! Pozdrawiam serdecznie!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.