Zaproszenie na Święto Policji

12 lipiec 2017
(0 głosów)
Autor: 
KWP Gorzów Wlkp.

W piątek 14 lipca w Nowej Soli odbędą się Wojewódzkie Obchody Święta Policji pod honorowym patronatem Pana Mariusza Błaszczaka – Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Policja zaprasza mieszkańców naszego regionu do wzięcia udziału w uroczystościach.

Jest to okazja do uroczystego wyróżnienia i mianowania na wyższe stopnie policjantów garnizonu lubuskiego. W tym samym dniu sztandar otrzyma Komenda Powiatowa Policji w Nowej Soli. 

Dla najmłodszych zaplanowano piknik od godz. 14.00 w Parku Krasnala. Przewidziane są pokazy ratownicze. Każdy będzie mógł obejrzeć sprzęt nie tylko policyjny, ale także współpracujących służb. Dla dzieci i młodzieży konkursy z nagrodami. Dla najmłodszych słodki poczęstunek.

Uroczystości w Nowej Soli rozpoczną się o godz. 12.00 mszą świętą w kościele Św. Józefa Rzemieślnika, od godz. 13.30 uroczyste wręczenie odznaczeń i aktów mianowania natomiast o godz. 15.15 odbędzie się występ orkiestry Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.