Finał akcji "Super Mama" [ZDJĘCIA)

12 październik 2017
(4 głosów)
Autor: 
Sebastian Cielecki

W środę 11 października w Zielonogórskim Ośrodku Kultury odbyło się podsumowanie finałowe całej akcji "Super Mama". Akcja zaczęła się 26 maja i trwała do 30 września.

Uczestnikami metamorfoz „Super Mama” były kobiety, które w ciągu ostatnich 2 lat zostały mamami. Kobiety te chciały dokonać zmian w swoim życiu, m.in. poprzez zmianę wyglądu i samopoczucia. 

- Zaczęliśmy ją z 10 osobami (w I etapie metamorfoz), a potem pracowaliśmy z 5 osobami (w II etapie). Zorganizowaliśmy akcję dla młodych mam, by nie zapomniały, że choć zostały matkami, nadal są kobietami. Nagrodami, które odebrały są nie tylko nowy wygląd, zdrowsze ciało, lepsze samopoczucie, ale i nagrody rzeczowe od partnerów akcji - powiedziała dla nas Katarzyna Osińska, współzałożycielka Centrum Metamorfoz.

Podczas całej akcji "Super Mama" działo się bardzo dużo, o czym mamy opowiadały na scenie. Kobiety ćwiczyły w klubie fitness, uczestniczyły w drużynowym biegu Lotto, grały w golfa. Dbały o swoje piękno i samopoczucie w salonie urody i w salonie fryzjerskim. Brały także udział w szkoleniach: pielęgnacyjnym, dietetycznym, ze stylistką, z komfortu i higieny snu. Uczyły się języka angielskiego. Uczestniczyły w zajęciach z dziećmi m/in. w parku trampolin i bawiąc się z dziećmi klockami.

Organizatorzy planują już kolejną akcję skierowaną specjalnie dla osób z niepełnosprawnością, pokazując tym samym, że są otwarci dla wszystkich i każdy może wziąć udział w podobnym przedsięwzięciu bez względu na ograniczenia.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.