Pokaż, jak kochasz Lubuskie!

24 styczeń 2018
(2 głosów)
dronlubuski.pl

Jesteś miłośnikiem naszego regionu? Lubisz fotografować? Zapraszamy do udziału w konkursie. Z okazji zbliżających się Walentynek Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego przygotował konkurs „Pokaż, jak kochasz Lubuskie!”. Wyślij pracę graficzną bądź zdjęcie i wyraź swoje uczucia, za co kochasz Lubuskie. Wszystkie prace 14 lutego br. zaprezentowane zostaną na telebimie przy urzędzie. A jedną z nagród jest sesja zdjęciowa w zabytkowych wnętrzach gorzowskiego muzeum. Zachęcamy do wspólnej zabawy!

Konkurs to propozycja dla tych, którzy zachwycili się pięknem Ziemi Lubuskiej i chcieliby się swoimi pracami podzielić z innymi. Do 7 lutego 2018 r. czekamy na ciekawe prace graficzne bądź zdjęcia naszego regionu wraz z krótkim uzasadnieniem (maks. 60 znaków). Niesamowita przyroda, urokliwe zakątki, malownicze krajobrazy. Lubuskie zachwyca o każdej porze roku!

Co trzeba zrobić? Pracę graficzną lub zdjęcie swojej okolicy, bądź miejsca, które szczególnie zachwyciło może przesłać każdy chętny. Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go wraz ze zdjęcie i krótkim hasłem (maks. 60 znaków) na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z tytułem Konkurs „Pokaż, jak kochasz Lubuskie”.

Prace oceni jury złożone z przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego.

Ocenie podlegać będą: oryginalność, twórcze podejście do tematu, innowacyjność i wyobraźnia!

Spektakl, koncert, sesja fotograficzna - nagrody czekają!

Sesja zdjęciowa w zabytkowych wnętrzach gorzowskiego muzeum, zaproszenie na koncert Filharmonii Zielonogórskiej oraz wejściówki na spektakl w gorzowskim i zielonogórskim teatrze to tylko niektóre z nagród przewidzianych w konkursie. Nagrodami będą także upominki związane z województwem lubuskim. Nagrody otrzymają autorzy trzech najlepszych prac.

Do konkursu przyłączyli się i przekazali nagrody: Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji im. Zbigniewa Majewskiego w Drzonkowie, Muzeum Etnograficznemu w Zielonej Górze – Ochli, Lubuski Teatr w Zielonej Górze, Teatr im. J. Osterwy w Gorzowie Wlkp., Filharmonia Zielonogórska im. Tadeusza Bairda, Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wlkp., Muzeum Ziemi Lubuskiej w Zielonej Górze.

Na zwycięzców czekają:

- wejście dla dwóch osób na krytą pływalnię w WOSiR w Drzonkowie (voucher ważny do 31.03.2018 r.),

- 3 podwójne karty wstępu na Kaziuki organizowane przez Muzeum Etnograficzne w Ochli (18 marca br.),

- podwójne zaproszenie na koncert Filharmonii Zielonogórskiej (9 marca br.)

- podwójna wejściówka na spektakl w teatrze w Gorzowie Wlkp. (voucher ważny do końca maja br., wejściówka nie obejmuje premier ani spektakli gościnnych),

- sesja zdjęciowa w zabytkowych wnętrzach gorzowskiego muzeum,

- podwójny bilet wstępu do muzeum w Zielonej Górze,

- podwójne zaproszenie na spektakl w zielonogórskim teatrze.

Za wsparcie w postaci nagród Urząd Marszałkowski dziękuje jednostkom podległym.

Regulamin konkursu

Formularz zgłoszeniowy

Zgoda rodzica/opiekuna na udział dziecka w konkursie

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.