Pokaż, jak kochasz Lubuskie!

24 styczeń 2018
(2 głosów)
dronlubuski.pl

Jesteś miłośnikiem naszego regionu? Lubisz fotografować? Zapraszamy do udziału w konkursie. Z okazji zbliżających się Walentynek Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego przygotował konkurs „Pokaż, jak kochasz Lubuskie!”. Wyślij pracę graficzną bądź zdjęcie i wyraź swoje uczucia, za co kochasz Lubuskie. Wszystkie prace 14 lutego br. zaprezentowane zostaną na telebimie przy urzędzie. A jedną z nagród jest sesja zdjęciowa w zabytkowych wnętrzach gorzowskiego muzeum. Zachęcamy do wspólnej zabawy!

Konkurs to propozycja dla tych, którzy zachwycili się pięknem Ziemi Lubuskiej i chcieliby się swoimi pracami podzielić z innymi. Do 7 lutego 2018 r. czekamy na ciekawe prace graficzne bądź zdjęcia naszego regionu wraz z krótkim uzasadnieniem (maks. 60 znaków). Niesamowita przyroda, urokliwe zakątki, malownicze krajobrazy. Lubuskie zachwyca o każdej porze roku!

Co trzeba zrobić? Pracę graficzną lub zdjęcie swojej okolicy, bądź miejsca, które szczególnie zachwyciło może przesłać każdy chętny. Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go wraz ze zdjęcie i krótkim hasłem (maks. 60 znaków) na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z tytułem Konkurs „Pokaż, jak kochasz Lubuskie”.

Prace oceni jury złożone z przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego.

Ocenie podlegać będą: oryginalność, twórcze podejście do tematu, innowacyjność i wyobraźnia!

Spektakl, koncert, sesja fotograficzna - nagrody czekają!

Sesja zdjęciowa w zabytkowych wnętrzach gorzowskiego muzeum, zaproszenie na koncert Filharmonii Zielonogórskiej oraz wejściówki na spektakl w gorzowskim i zielonogórskim teatrze to tylko niektóre z nagród przewidzianych w konkursie. Nagrodami będą także upominki związane z województwem lubuskim. Nagrody otrzymają autorzy trzech najlepszych prac.

Do konkursu przyłączyli się i przekazali nagrody: Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji im. Zbigniewa Majewskiego w Drzonkowie, Muzeum Etnograficznemu w Zielonej Górze – Ochli, Lubuski Teatr w Zielonej Górze, Teatr im. J. Osterwy w Gorzowie Wlkp., Filharmonia Zielonogórska im. Tadeusza Bairda, Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wlkp., Muzeum Ziemi Lubuskiej w Zielonej Górze.

Na zwycięzców czekają:

- wejście dla dwóch osób na krytą pływalnię w WOSiR w Drzonkowie (voucher ważny do 31.03.2018 r.),

- 3 podwójne karty wstępu na Kaziuki organizowane przez Muzeum Etnograficzne w Ochli (18 marca br.),

- podwójne zaproszenie na koncert Filharmonii Zielonogórskiej (9 marca br.)

- podwójna wejściówka na spektakl w teatrze w Gorzowie Wlkp. (voucher ważny do końca maja br., wejściówka nie obejmuje premier ani spektakli gościnnych),

- sesja zdjęciowa w zabytkowych wnętrzach gorzowskiego muzeum,

- podwójny bilet wstępu do muzeum w Zielonej Górze,

- podwójne zaproszenie na spektakl w zielonogórskim teatrze.

Za wsparcie w postaci nagród Urząd Marszałkowski dziękuje jednostkom podległym.

Regulamin konkursu

Formularz zgłoszeniowy

Zgoda rodzica/opiekuna na udział dziecka w konkursie

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.