Nocne utrudnienia w ruchu. Transport wielkogabarytowy przejedzie przez Zieloną Górę i trasę S3.

13 kwiecień 2018
(2 głosów)
Autor:  Redakcja
Nocne utrudnienia w ruchu. Transport wielkogabarytowy przejedzie przez Zieloną Górę i trasę S3.

Transport wielkogabarytowych elementów konstrukcyjnych mostu odbędzie się ulicami Zielonej Góry oraz trasą S3. Jak poinformowała firma pilotująca transport, w nocy z 13 na 14 kwietnia w godzinach 22:00 - 05:00 wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym.

Ostatni taki transport miał miejsce w nocy z 24 na 25 lutego 2017 roku. Wówczas z zielonogórskiej firmy Lubstal przewożono prawie 100 tonowy most. Szerokość ładunku wynosiła 7.90 metrów, a długość 37 m.

Tak jak w roku ubiegłym przewóz odbędzie się ulicami: Osadnicza, Objazdowa, Zjednoczenia, Dąbrówki, Długa, Wrocławska i dalej od węzła "Racula" (S3) do węzła "Sulechów". Później transport przejedzie drogą powiatową przez Nowy Świat, aby dojechać do portu w Cigacicach.

Całość zabezpieczy zielonogórska policja. Na czas przejazdu pojazdu nienormatywnego droga S3 (Węzeł "Racula" - Węzeł "Sulechów") zostanie prawdopodobnie zablokowana. Objazd wytyczony będzie przez Zieloną Górę i Cigacice.

Pełna relacja z wydarzenia: "Megatransport na ulicach Zielonej Góry. Gigantyczny element trafi do rafinerii w Bonn"

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.