Lubuskie promy kursują z ograniczeniami. Powód? Niski stan Odry

21 czerwiec 2018
(1 głos)
Autor:  Redakcja
Lubuskie promy kursują z ograniczeniami. Powód? Niski stan Odry Redakcja

W czerwcu oraz lipcu promy na Odrze kursują najdłużej. Teraz utrudnia im to jednak niski stan wody w Odrze, dlatego promy kursują z ograniczeniami.

Przeprawy promowe w Milsku, Brodach, Pomorsku i Połęcku czynne są od godziny 5:00 aż do 21:00. Pomimo to wszystkie prócz ostatniego kursują obecnie z ograniczeniami. Powodem jest niski stan Odry.

Przy niskim stanie wody prom zabiera mniej pojazdów, a dodatkowo może nie przeprawiać on inncyh pojazdów niż osobowe. Dodatkowo wjazd na prom bądź jego opuszczenie może być utrudnione lub niemożliwe dla niektórych nisko zawieszonych pojazdów.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.