Świąteczny koncert w klubie wojskowym (ZDJĘCIA)

19 grudzień 2016
(0 głosów)
Autor: 
st.chor. Rafał Mniedło

Nastrój Świąt Bożego Narodzenia to radość, nadzieja, ciepło świec oraz śpiewanie kolęd i pastorałek, których 16 grudnia można było posłuchać w Klubie Wojskowym w Żaganiu podczas koncertu świątecznego, który jak co roku i tym razem dostarczył widzom wielu pięknych wzruszeń.

Wykonawcami tego pełnego magii świątecznego widowiska, którego zwieńczeniem był zjawiskowy taniec anioła były dzieci i młodzież na co dzień uczęszczająca do sekcji zainteresowań (wokalnej, tanecznej, teatralnej oraz recytatorskiej). To właśnie dzięki ich wytrwałej pracy i zaangażowaniu możemy uczestniczyć w tak pięknych koncertach, które nie tylko zachwycają ale i wzruszają widza.

Kierownik Klubu Wojskowego pani Tatiana Grzegrzółka podziękowała wszystkim wykonawcom ich rodzicom, przełożonym oraz instruktorom przygotowującym dzieci za włożony trud w wyreżyserowanie całego koncertu składając świąteczne życzenia i zapraszając na poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.