RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Prezydent Andrzej Duda i minister Mariusz Błaszczak w Żaganiu (WIDEO)

04 marzec 2019
(3 głosów)
Prezydent Andrzej Duda i minister Mariusz Błaszczak w Żaganiu Redakcja

W poniedziałek, 4 marca odbyła się wspólna wizyta Prezydenta RP Andrzeja Dudy i ministra Mariusza Błaszczaka w jednostce wojskowej w Żaganiu w ramach „NATO week”. Prezydent i minister wzięli udział w spotkaniu z żołnierzami 11 Lubuskiej Dywizji Kawalerii Pancernej oraz amerykańskiej Pancernej Brygadowej Grupy Bojowej.

Uroczystości rozpoczęły się od złożenia kwiatów przed popiersiem gen. Stanisława Maczka, po których politycy obserwowali wspólne szkolenie żołnierzy Czarnej Dywizji oraz amerykańskiej 1ABCT. Na zakończenie Andrzej Duda podziękował i pogratulował żołnierzom.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.