Miłosz Balcerzak

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Od soboty, wszyscy podróżujący z Polski do Niemiec będą musieli poddać się obowiązkowej kwarantannie oraz wykonać test na obecność koronawirusa. 

Samochód ciężarowy przewrócił się na trasie S3 w pobliżu miejscowości Cigacice. Na miejscu pracują służby ratownicze. Droga jest zablokowana!

Wysoki stan wody na Odrze powodem zamknięcia drogi powiatowej relacji Lipiny-Stany w powiecie nowosolskim. 

Tragiczny wypadek na remontowanym odcinku autostrady A18 pod Żarami. Walec śmiertelnie przygniótł mężczyznę. Na miejscu pracują służby.

Zmarła kobieta zakażona koronawirusem. Lubuski Urząd Wojewódzki informuje o kolejnych przypadkach zakażenia COVID-19. Koronawirusa wykryto u 283 osób. 

Poważny wypadek na remontowanym odcinku autostrady A18 pod Żarami. Walec przygniótł mężczyznę, na miejsce wezwano służby ratownicze w tym śmigłowiec LPR!

Dodatkowe 150 łóżek dla pacjentów z COVID-19 powstanie do końca listopada w budowanym Centrum Zdrowia Matki i Dziecka w Zielonej Górze – to ustalenia po spotkaniu marszałek Elżbiety Anny Polak z wojewodą lubuskim Władysławem Dajczakiem.

Na terenie województwa lubuskiego mamy obecnie 14 punktów pobrań. W najbliższych dniach planowane jest uruchomienie kolejnych dwóch punktów. 

Strona 1 z 196

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.