poniedziałek, 05 październik 2020

W dniach 6-9 października odbędzie się ćwiczenie taktyczno-specjalne Renegade/Sarex-20 organizowane przez Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych im. gen. Bronisława Kwiatkowskiego.

Dział: Społeczne

Mówili, że są hydraulikami i muszą wykonać prace konserwacyjne. Para seniorów wpuściła ich do mieszkania. Kiedy dwóch zagadało starsze osoby, trzeci plądrował lokal. Złodzieje wynieśli 8 tysięcy złotych.

Dział: Interwencje

Dwóch żołnierzy zostało rannych podczas ćwiczeń na poligonie w Żaganiu. Saperzy z Brzegu trafili do szpitala.

Dział: Interwencje

Policjanci z Ośna Lubuskiego zatrzymali 43-latka, który jadąc ciągnikiem rolniczym nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Mężczyzna próbował uciec jadąc po polu i lesie. Okazało się, że był pod działaniem alkoholu oraz posiadał aktywny sądowy zakaz kierowania pojazdami. 43-latek trafił do policyjnego aresztu. Dalszymi losami kierowcy ciągnika rolniczego zajmie się teraz sąd.

Dział: Interwencje

Trwa ewakuacja pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej "Dom Kombatanta" w Zielonej Górze. Zakażeni koronawirusem trafiają karetkami do szpitala w Gorzowie Wielkopolskim. Stan higieniczny przyjmowanych pacjentów wskazuje na zaniedbania w zakresie opieki pielęgniarskiej.

Dział: Interwencje
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.