czwartek, 12 listopad 2020

Znana przez większość mieszkańców galeria Ramzes w Zielonej Górze popada w ruinę. Budynek zlokalizowany w centrum miasta miał przejść generalny remont i znów otworzyć się dla klientów. 

Dział: Społeczne

Samochód osobowy wypadł z jezdni i uderzył w drzewo na Drodze Krajowej numer 32 pod Gubinem. Autem podróżowały dwie osoby, jedna zginęła na miejscu. 

Dział: Interwencje

Policja z Nowej Soli prowadzi intensywne poszukiwania zaginionej Stanisławy Pałko z Zakęcia (gmina Otyń). Pomocne mogą okazać się nagrania z wideorejestratorów zamontowanych w przejeżdżających pojazdach!

Dział: Interwencje

Mail o podłożeniu niebezpiecznego ładunku trafił do przedszkola w Nowogrodzie Bobrzańskim pod Zieloną Górą. Placówka została całkowicie ewakuowana.

Dział: Interwencje

Ania ma tylko 4 miesiące. Po urodzeniu dostała 10 punktów w skali Apgar. Przez dwa miesiące rozwijała się jak każdy zdrowy noworodek, a choroba nie dawała żadnych objawów. Dziś dziecko walczy o życie. Bez pomocy ludzi walka długo nie potrwa.

Dział: polecamy
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.