wtorek, 11 sierpień 2020

We wrześniu,  ulicami Słubic oraz Frankfurtu przejdzie marsz równości pod hasłem "Miłość bez granic".

Dział: Społeczne

Dziś lubuską piłkę obiegła informacja, że Paweł Wójcik nie jest już trenerem Warty Gorzów. Razem z nim odszedł także asystent trenera Tomasz Dolaciński.

Dział: Sport

Egzamin dojrzałości w dobie pandemii koronawirusa wypadł gorzej niż w ubiegłym roku. Maturę w województwie lubuskim zdało 72 procent uczniów. 

Dział: Społeczne

Zaginęła Marzena Szymczak, 45-letnia mieszkanka miejscowości Świebodzin. Kobieta wyszła z domu 08 sierpnia w godzinach 09:00 – 15:00 nie informując rodziny gdzie się udaje.

Dział: Interwencje

Zielonogórscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy okradli klientów jednego z hosteli, a następnie spalili ich samochód. Dwóch zatrzymanych, decyzją Sądu Rejonowego w Zielonej Górze zostali tymczasowo aresztowani. Trzeci z mężczyzn jest osobą nieletnią więc decyzję w jego sprawie podejmie sąd rodzinny.

Dział: Interwencje
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.