czwartek, 13 sierpień 2020

Młody mężczyzna próbował zmusić barmankę do wyrażenia zgody na bliżej nieokreślone obcowanie seksualne w klubowej toalecie. Gdy kobieta nie zgodziła się, mężczyzna użył siły. Teraz 23-latek usłyszał wyrok przed Sądem Rejonowym w Zielonej Górze. 

Dział: Interwencje

Szpital Uniwersytecki w Zielonej Górze podjął decyzję o całkowitym zawieszeniu porodów rodzinnych w związku z sytuacją epidemiologiczną.

Dział: Społeczne

Tragiczny bilans pożaru mieszkania w kamienicy przy ulicy Chrobrego w Zielonej Górze. Jedna osoba zginęła na miejscu, druga zmarła w szpitalu.

Dział: Interwencje

Cofająca śmieciarka potrąciła starszą kobietę w Zielonej Górze. Ranna 83-latka trafiła do szpitala.

Dział: Interwencje

Jak informuje Lubuski Urząd Wojewódzki odnotowano 2 nowe przypadki zakażenia koronawirusem.

Dział: Interwencje
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.