piątek, 14 sierpień 2020

InPost planuje prace serwisowe swoich systemów informatycznych. Prace serwisowe obejmą system obsługi paczkomatów InPost, jak i system logistyczny.

Dział: Społeczne

Jaka apteka pełni dyżur w nocy, święta oraz weekendy w Zielonej Górze? Poniżej lista aptek dyżurujących w sierpniu.

Dział: Społeczne

Poranny wypadek na autostradzie A2. Samochód osobowy uderzył w betonowy przepust i zawisł na skarpie. W akcji śmigłowiec LPR!

Dział: Interwencje

Bus wypadł z jezdni i dachował na Drodze Krajowej numer 29 w Marcinowicach pod Krosnem Odrzańskim. Droga jest zablokowana. Wprowadzono objazdy.

Dział: Interwencje

Kompletnie pijany 50-latek wsiadł za kółko osobowego Renault. Mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w plac zabaw. Dalszą jazdę uniemożliwił mu Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Krośnie Odrzańskim. 

Dział: Interwencje
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.