sobota, 15 sierpień 2020

Już w najbliższą niedzielę, Kamila Kubas - zawodniczka ZSR Start Zielona Góra - weźmie udział w Mistrzostwach Polski w Parakajakarstwie. Mistrzostwa Polski w Parakajakarstwie rozegrane zostaną w dniu 16.08.2020 r. na torze regatowym Malta w Poznaniu.

Dział: Sport

Nietypowy incydent na stacji paliw w Zielonej Górze. Kierowca po zatankowaniu gazu nie odpiął końcówki węża od samochodu, tylko ruszył. Na miejsce wezwano strażaków.

Dział: Interwencje

Był tak bardzo zdenerwowany na swój samochód, że postanowił go zdemolować. Świadkowie wezwali patrol policji.

Dział: Interwencje

Dwie osoby utonęły w jeziorach na terenie powiatu świebodzińskiego. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają wszystkie okoliczności tych zdarzeń. 

Dział: Interwencje

Jak informuje Lubuski Urząd Wojewódzki odnotowano 10 nowych przypadków zakażenia koronawirusem.

Dział: Interwencje

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.