wtorek, 18 sierpień 2020

Policyjny pościg za kierowcą BMW ulicami Żagania. Uciekający kierowca wjechał w wiatę przystankową i potrącił mężczyznę. Pojazd zatrzymał się dopiero na zaparkowanych w pobliżu samochodach.

Dział: Interwencje

Służby wyciągnęły ciało starszego mężczyzny z rzeki Bóbr w Żaganiu. Były to zwłoki 63-latka poszukiwanego przez żagańską policję od kilku dni.

Dział: Interwencje

Nauczyciel z zielonogórskiej Szkoły Podstawowej uwiódł 14-latkę. Miał obdarowywać ją prezentami i obiecywać ślub, a w zamian utrzymywać z uczennicą kontakty seksualne. Teraz 58-latkowi grozi kara do 12 lat więzienia.

Dział: Interwencje

Dwie mieszkanki Gorzowa Wlkp. uwierzyły, że dzwonią córki, które pilnie potrzebują pieniędzy. Rzekoma wizyta w banku miała uwiarygadniać historię. To niestety spowodowało łączną stratę niemal 70 tysięcy złotych. Oszuści wysłali kuriera, który odebrał od nich pieniądze. Kobiety dopiero po pewnym czasie zrozumiały, że zostały oszukane.

Dział: Interwencje

Prognozuje się wystąpienie burz z gradem na obszarze całego województwa. Podczas przechodzenia komórek burzowych może powiać nawet do 90 km/h!

Dział: Meteo
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.