czwartek, 20 sierpień 2020

Przedostatni piątek wakacji będzie upalny. Prognozuje się maksymalne temperatury w dzień od 30°C do 32°C! IMGW wydało ostrzeżenia drugiego stopnia.

Dział: Meteo

Dwa pojazdy zderzyły się na Drodze Krajowej numer 22 pod Strzelcami Krajeńskimi. W akcji śmigłowiec LPR!

Dział: Interwencje

Wypadek w Łupowie koło Gorzowa Wielkopolskiego. Osobówka wjechała pod wyprzedzającego motocyklistę. Ranny mężczyzna trafił do szpitala. Sprawa trafi jednak do sądu.

Dział: Interwencje

Kierowca samochodu potrącił psa w podzielonogórskiej Świdnicy i nawet się nie zatrzymał. Ranne zwierzę czołgało się po jezdni na przednich łapach. Mieszkańcy wsi zareagowali bardzo szybko, jednak nie mogli liczyć na natychmiastową pomoc.

Dział: Interwencje

Skuteczna praca gorzowskich kryminalnych doprowadziła do zatrzymania mężczyzny, który w trakcie kursu szarpał kobietę kierującą taksówką, a także zabrał jej pieniądze. Gdy udało się wypchnąć go z auta, próbował jeszcze dostać się do środka przez szyberdach. Kobiecie udało się odjechać. Podejrzany usłyszał już zarzuty.

Dział: Interwencje
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.