piątek, 21 sierpień 2020

Synoptycy Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej prognozują burze z gradem na obszarze całego województwa lubuskiego. Powieje nawet do 90 km/h!

Dział: Meteo

Niecodzienne zdarzenie w Nietkowie. Na ciągnik rolniczy spadł konar drzewa. W akcji dwa zastępy straży pożarnej. 

Dział: Interwencje

Samochód osobowy potrącił pieszą na pasach w Żaganiu. Nieprzytomna kobieta trafiła do szpitala.

Dział: Interwencje

Dwie osoby trafiły do szpitala po wypadku na drodze krajowej nr 29 koło Osiecznicy. Ruch na trasie odbywa się wahadłowo.

Dział: Interwencje

Dziesięć zastępów straży pożarnej walczyło z pożarem przy ulicy Mironickiej w Gorzowie Wielkopolskim. Działania wspomagały samoloty gaśnicze. Za wszystkim na pewno stoi podpalacz.

Dział: Interwencje
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.