sobota, 22 sierpień 2020

Śliska nawierzchnia, niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze czy też wymuszenie to tylko niektóre przyczyny dzisiejszych zdarzeń na drogach w województwie lubuskim. Służby ratownicze miały sporo roboty.

Dział: Interwencje

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku na trasie Sulechów - Babimost. W pobliżu Janowca dachował samochód osobowy.

Dział: Interwencje

Wypadek na drodze krajowej nr 27 koło Piasków (gmina Świdnica). Osobówka wypadła z drogi i wylądowała na boku.

Dział: Interwencje

Samochód osobowy uderzył w bareiry energochłonne na trasie S3 pod Nową Solą. Występują utrudnienia w ruchu. 

Dział: Interwencje

Trzy samochody osobowe zdarzyły się na ulicy Zjednoczenia w Zielonej Górze. Pas ruchu w kierunku centrum jest zablokowany.

Dział: Interwencje
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.