wtorek, 25 sierpień 2020

Płonie opuszczona hala przy ulicy Zielonogórskiej w Żarach. Na miejsce dysponowane są kolejne zastępy straży pożarnej. Ogień nie został jeszcze opanowany!

Dział: Interwencje

Poważny wypadek na Drodze Krajowej numer 32 pod Gubinem. Dachował samochód osobowy, ranne zostały dwie osoby. Na miejscu pracują służby ratownicze. Droga jest całkowicie zablokowana!

Dział: Interwencje

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Świecku wraz z pracownikami Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska prowadzili działania mające na celu kontrolę transgraniczną przemieszczania odpadów. W jednym z kontrolowanych pojazdów ciężarowych ujawnili nielegalne odpady.

Dział: Interwencje

Policyjny radiowóz uderzył w bariery energochłonne na autostradzie A2 przy węźle Jordanowo. Policjant trafił do szpitala. Na miejscu pracowały służby ratownicze.

Dział: Interwencje

Podczas remontu jednego ze sklepów przy ulicy Chrobrego w Skwierzynie doszło do wypadku podczas pracy. 19-letni mężczyzna został porażony prądem. Na miejsce wezwano służby ratownicze.

Dział: Interwencje
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.