środa, 26 sierpień 2020

Charakterystyczny zapach gazu wzbudził niepokój u mieszkańców bloku na osiedlu w Łężycy. Na miejsce wezwano strażaków i gazowników.

Dział: Interwencje

Już jutro rusza IX edycja Międzynarodowego Turnieju Tenisa Stołowego. Do zielonogórskiego Drzonkowa zjedzie młodzież z Polski, ale i Niemiec czy Ukrainy.

Dział: Sport

Silne porywy wiatru w naszym województwie. Obowiązuje ostrzeżenie I stopnia wydane przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

Dział: Interwencje

Nietypowa interwencja stróżów prawa na Drodze Krajowej numer 27. Policjanci "zatrzymali" kuca, który biegł po jezdni.

Dział: Interwencje

Mieszkańców województwa lubuskiego czeka wietrzne popołudnie oraz wieczór. Lokalnie powieje nawet do 90 km/h!

Dział: Meteo
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.