piątek, 28 sierpień 2020

Ciężarówka śmiertelnie potrąciła mężczyznę na drodze krajowej nr 29. Życia 37-latka nie udało się uratować. Droga jest zablokowana.

Dział: Interwencje

Wypadek na trasie Żary - Łaz. Samochód osobowy uderzył w drzewo. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Dział: Interwencje

Pościg za osobowym Volkswagenem ulicami Zielonej Góry. Policjanci zatrzymali dwie osoby. Zabezpieczono też pakunek z nieznaną zawartością. W środku prawdopodobnie były narkotyki.

Dział: Interwencje

Posługując się cudzą kartą kredytową, 51-latka z Zielonej Góry zapłaciła za zakupy 15 razy. Policjantom przyznała, że chciała wykorzystać okazję, która jej się trafiła. Teraz stanie przed sądem.

Dział: Interwencje

Jak informuje Lubuski Urząd Wojewódzki odnotowano 9 nowych przypadków zakażenia koronawirusem

Dział: Interwencje

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.