niedziela, 30 sierpień 2020

Tragiczny wypadek na Trasie Północnej w Zielonej Górze. Kierowca po narkotykach śmiertelnie potrącił mężczyznę na przejściu dla pieszych. 

Dział: Interwencje

Samochód osobowy śmiertelnie potrącił pieszego na Trasie Północnej w Zielonej Górze. Życia mężczyzny nie udało się uratować. Ruch w miejscu wypadku odbywa się jednym pasem.

Dział: Interwencje

Koszykarze Enea BC Stelmetu Zielona Góra zaliczyli bardzo udany początek sezonu. Na wyjeździe wygrali swój pierwszy mecz z bardzo trudnym przeciwnikiem, który podobnie jak Stelmet ma wysokie aspiracje. Kluczem do wygranej ekipy Żana Tabaka okazała się jak zwykle skuteczna defensywa.

Dział: Sport

Policjanci komisariatu II w Zielonej Górze zatrzymali mężczyznę podejrzanego o włamania i kradzieże rowerów z piwnic. Wszystkie skradzione rowery zostały przez policjantów odzyskane i oddane właścicielom. Podejrzany usłyszał już zarzuty.

Dział: Interwencje

Poranna kolizja w pobliżu miejscowości Kije. Samochód uderzył w drzewo i dachował. W akcji 3 zastępy straży pożarnej

Dział: Interwencje
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.