sobota, 08 sierpień 2020

Wypadek na drodze krajowej nr 27 koło Wilkanowa (gmina Świdnica). Osobówka uderzyła w drzewo i dachowała. Jedna osoba trafiła do szpitala. To dziecko.

Dział: Interwencje

Potwierdzono przypadek zakażenia koronawirusem u pracownika jednego ze sklepów w galerii handlowej Focus Mall w Zielonej Górze.

Dział: Interwencje

Pożar samochodu osobowego na zjeździe z trasy S3 Sulechowie. Na miejscu pracuje zastęp straży pożarnej. Występują utrudnienia w ruchu!

Dział: Interwencje

Jak informuje Lubuski Urząd Wojewódzki odnotowano 25 nowych przypadków zakażenia koronawirusem.

Dział: Interwencje

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.