wtorek, 05 styczeń 2021

Dwa samochody osobowe zderzyły się na trasie Kiełpin-Jarogniewice. Na miejscu pracują służby ratownicze. Droga jest całkowicie zablokowana!

Dział: Interwencje

Dwa zastępy straży pożarnej działają przy pożarze sadzy w przewodzie kominowym jednego z domów w Zielonej Górze.

Dział: Interwencje

Katastrofa budowlana w Drezdenku. Zawaleniu do piwnicy uległa część ściany oraz podłoga na parterze w budynku wielorodzinnym. Strażacy ewakuowali mieszkańców.

Dział: Interwencje

Kolizja dwóch samochodów osobowych w Zielonej Górze. Na miejscu pracowały służby.

Dział: Interwencje

Lotnicze Pogotowie Ratunkowe podsumowało 2020 rok. Lubuskie załogi HEMS interweniowały ponad 850 razy, ratując życie setkom mieszkańców regionu.

Dział: Społeczne
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top stat4u

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.