piątek, 08 styczeń 2021

Sklep Tesco przy ulicy Energetyków w Zielonej Górze został zamknięty z końcem ubiegłego roku. Wiemy jaki hipermarket zostanie otwarty w tej lokalizacji! 

Dział: Społeczne

Do Gorzowa Wielkopolskiego trafią nowoczesne, hybrydowe autobusy. Inwestycja za 2,6 mln zł będzie możliwa dzięki wsparciu unijnemu w kwocie 1,5 mln zł.

Dział: Społeczne

Trzy pojazdy zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego z Kościuszki w Nowej Soli. Na miejscu pracują służby. 

Dział: Interwencje

Niebezpieczne zdarzenie na terenie firmy transportowej w zielonogórskim Starym Kisielinie. Rozszczelnił się pojemnik z kwasem azotowym, doszło do wycieku substancji. Na miejsce wysłano strażaków z grupy ratownictwa chemicznego.

Dział: Interwencje

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top stat4u

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.