poniedziałek, 01 luty 2021

Strażacy ochotnicy zielonogórskiej Raculi zebrali blisko 4 tony złomu. Wszystko po to, aby pomóc chorej na SMA Ani z Zielonej Góry. 

Dział: Społeczne

W wieku 76 lat zmarł Zenon Rabęda, przewodniczący Rady Dzielnicy Nowe Miasto oraz wieloletni członek OSP w Starym Kisielinie. 

Dział: Społeczne

Policyjna akcja "Kaskada" w Zielonej Górze i na drogach powiatu. Zatrzymano dwa prawa jazdy i wystawiono 37 mandatów. Wszystko za przekroczenie prędkości.

Dział: Interwencje

Trzy samochody zderzyły się na drodze krajowej nr 27 w powiecie żarskim. Trasa w pobliżu miejscowości Mielno (gmina Przewóz) jest całkowicie zablokowana.

Dział: Interwencje

Drugi hipermarket Kaufland zostanie niebawem otwarty w Zielonej Górze. Sklep powstaje w miejscu niedawno zamkniętego Tesco przy ulicy Energetyków! 

Dział: Społeczne
Strona 1 z 3

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.