środa, 10 luty 2021

Nowoczesny, parterowy budynek z parkingiem na kilka samochodów został wybudowany w zielonogórskiej Ochli. Miała tu powstać przychodnia dla okolicznych mieszkańców. Brakuje jednak lekarzy...

Dział: Społeczne

Jedna osoba nie żyje po wypadku w Stypułowie (gmina Kożuchów). Czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe. Droga jest zablokowana.

Dział: Interwencje

Niebezpieczny kulig w Górzycy koło Słubic. Traktor ciągnął worki ze słomą, na których siedziały dwie osoby. 23-letni kierowca nie chciał zatrzymać się do kontroli. Policja podjęła pościg.

Dział: Interwencje

Część prywatnych mediów protestuje we wspólnej akcji "Media bez wyboru". Od rana telewizje m.in. TVN oraz Polsat nadają specjalny komunikat. 

Dział: Z kraju

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.