czwartek, 11 luty 2021

Bez właściwych dokumentów przewozowych i zezwoleń, za długie, za wysokie i za szerokie - osiem takich zestawów zatrzymali funkcjonariusze ITD na trasie S3 koło Gorzowa Wielkopolskiego. Niemiecki przewoźnik wiózł elementy wiatraków.

Dział: Interwencje

Kompletnie pijana kobieta spowodowała kolizję w Zielonej Górze. Na miejsce wezwana została policja!

Dział: Interwencje

Nowa siedziba żarskich strażaków powstaje przy ulicy Zielonogórskiej. Wartość całej inwestycji wyniosła 27 milionów złotych! 

Dział: Społeczne

Tłusty czwartek w Zielonej Górze. Tłumy mieszkańców od samego rana ustawiało się w kolejach po pączki. 

Dział: Społeczne

Para lekarzy dopisywała wizyty i świadczenia swoich pacjentów, aby powielić ich liczbę. Dzięki temu otrzymywali więcej pieniędzy z NFZ!

Dział: Interwencje

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.