sobota, 13 luty 2021

Niecodzienna interwencja strażaków z OSP Rzepin. Ochotnicy pomogli osobie, której palec spuchł tak, że nie miała szans ściągnąć obrączki.

Dział: Interwencje

Strażacy z Nowej Soli i Otynia uratowali psa, który utknął na środku zamarzniętego stawu. Teraz szukają jego właściciela. Zwierzę jest całe i zdrowe.

Dział: Interwencje

Cztery zastępy straży pożarnej gasiły pożar suszarni w Sulechowie. Budynek spłonął doszczętnie.

Dział: Interwencje

To informacja z ostatniej chwili. Strażacy i policjanci poszukują 11-latka, który zaginął w Żarach. Chłopiec sam wyszedł z domu w dzielnicy Kunice.

Dział: Interwencje

Śnieżna zima sprzyja aktywności na świeżym powietrzu. Aeroklub Ziemi Lubuskiej w zielonogórskim Przylepie znów przygotował trasy pod biegi narciarskie. Wstęp jest bezpłatny.

Dział: Sport
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.