poniedziałek, 15 luty 2021

Gmina Świdnica koło Zielonej Góry zachęca mieszkańców do korzystania ze wsparcia finansowego na zmianę systemu ogrzewania na przyjazny środowisku. W tym roku zarezerwowano na ten cel 50 tysięcy złotych.

Dział: Społeczne

Miał 2,5 promila alkoholu, a mimo to zdecydował się wsiąść za kierownicę i wyjechać na drogę. 25-letni mężczyzna w walentynki jechał do swojej dziewczyny. Teraz stanie przed sądem.

Dział: Interwencje

Kierowca Fiata przemieszczał się ulicą Pomorską w Gorzowie Wielkopolskim. Nagle wypadł z drogi i zakończył jazdę na schodach.

Dział: Interwencje

Samochód osobowy dachował na trasie Żary - Marszów. Na miejscu pracują służby ratownicze. Ruch odbywa się wahadłowo.

Dział: Interwencje

Zielonogórscy policjanci zatrzymali 24-latka, który malował graffiti na budynkach w centrum miasta. Teraz mężczyzna stanie przed sądem.

Dział: Interwencje
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.