wtorek, 02 luty 2021

Pożar mieszkania w budynku wielorodzinnym w Żarach. Z ogniem walczyły cztery zastępy straży pożarnej. Jedna osoba została poparzona! 

Dział: Interwencje

Otrzymałeś wiadomość SMS o wstrzymaniu przesyłki z uwagi na niedopłatę i konieczności uregulowania należności? Uważaj i nie wchodź w podanego w treści SMS linka. To jedna z metod działania oszustów, których celem są pieniądze znajdujące się na twoim koncie bankowym.

Dział: Interwencje

Jedna osoba została poszkodowana po zdarzeniu drogowym na trasie S3 koło Sulechowa. Ciężarówka wojskowa uderzyła w busa. Służby zablokowały pas w stronę Świebodzina.

Dział: Interwencje

Poważny wypadek trzech pojazdów na Drodze Krajowej numer 22. Na miejscu pracują służby ratownicze w tym śmigłowiec LPR! Droga jest całkowicie zablokowana.

Dział: Interwencje

Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką na węźle trasy S3 w Zielonej Górze. Na miejscu pracują służby ratownicze. Występują utrudnienia w ruchu!

Dział: Interwencje
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.