sobota, 20 luty 2021

Jest bezwonny, bezbarwny i bardzo niebezpieczny. Usypia czujność i wyłącza myślenie - to tlenek węgla. W Polsce w wyniku zatrucia czadem corocznie ginie kilkaset osób, a tysiące jest systematycznie podtruwanych, nie łącząc zmęczenia, bólu głowy, czy też osłabienia z pozostawaniem pod wpływem tego niezwykle groźnego gazu. Zabezpiecz się przed tragedią. Zdobądź czujnik czadu!

Dział: Społeczne

Trwają prace przygotowawcze pod budowę południowej obwodnicy dla Zielonej Góry. Trwa wycinka drzew! 

Dział: Społeczne

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.