niedziela, 21 luty 2021

Tragiczny finał poszukiwań 80-latka z Gorzowa Wielkopolskiego. Znaleziono ciało poszukiwanego mężczyzny.

Dział: Interwencje

Sobotni protest sceptyków pandemii koronawirusa w Zielonej Górze. W wydarzeniu wzięło udział około 80 osób. Na miejscu działała również policja.

Dział: Społeczne

Nadeszła odwilż, po zimowej aurze nie zostało praktycznie ani śladu. Niestety wraz z roztopami, uwidocznił się problem dziur w drogach. Jeśli natrafiłeś na wyrwę w jezdni na terenie Zielonej Góry, możesz to zgłosić! 

Dział: Społeczne

W trosce o bezpieczeństwo oraz zdrowie seniorów Zakład Ubezpieczeń Społecznych upowszechnia wiedzę na temat korzyści, jakie daje konto w banku oraz jak bezpiecznie z niego korzystać.

Dział: Społeczne

Nocny wypadek w zielonogórskim Nowym Kisielinie. Samochód osobowy marki BMW z impetem uderzył w drzewo. Kierowca był pijany.

Dział: Interwencje

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.